Firma KRAW-DOM s.c. jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co znajduje przełożenie na ciepłe relacje i silne więzi biznesowe z zadowolonymi kontrahentami. Nadrzędnym celem naszej działalności jest projektowanie od podstaw i wznoszenie nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych mieszkań w przystępnych cenach. Inwestycje na rynku nieruchomości rozpoczynaliśmy niegdyś w branży remontowo-budowlanej, modernizując już istniejące budynki i dostosowując je do rygorystycznych wymogów współczesnego rynku mieszkaniowego. W realizowanych inwestycjach stawiamy przede wszystkim na nowoczesność połączoną z funkcjonalnością i ponadczasowym designem, dopasowanym do potrzeb każdego Klienta.

Bieżącą inwestycją naszej firmy jest budowa nowoczesnego osiedla KLIMAT HOUSE na terenie gminy Jabłonna nieopodal Warszawy. Osiedle to budowane jest z wykorzystaniem prywatnych środków, bez wsparcia kredytu bankowego. W zakresie tej realizacji współpracujemy z firmami z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. W procesie doboru materiałów dla poszczególnych komponentów, jak i wykorzystywanych technologii, kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość, aby standard wybudowanych mieszkań spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Ponieważ zależy nam, aby budowane przez nas mieszkania możliwie najwierniej odwzorowywały Państwa oczekiwania, od samego początku oferujemy naszym Klientom możliwość dokładnego rozplanowywania ścianek działowych, rozmieszczenia punktów hydraulicznych, jak i elektrycznych. Dzięki temu nasi Klienci niejako samodzielnie tworzą własne, indywidualnie dopasowane do potrzeb wnętrza.
Przez cały czas trwania procesu budowy jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapewniamy możliwość obejrzenia poszczególnych etapów budowy, jak i gotowych mieszkań, aby nasi Klienci mieli pewność, że prace budowlane wykonywane są na najwyższym poziomie. Aktywna współpraca z dbałością o każdy detal to nasza wizytówka.

 
 
 
Mamy nadzieję, że nasza oferta mieszkań połączona z atrakcyjną ceną będzie dla Państwa interesująca i zechcecie obdarzyć nas zaufaniem.